معرفی

معرفی برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ (patek philippe) + معرفی سایت شرکت

برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ (patek philippe)

به دلیل استفاده بیش از پیش ساعت‌های مچی توسط افراد شرکت‌های مختلفی در حال حاضر اقدام به طرحی و ساخت ساعت مچی می‌کنند. از ساعت مچی کاسیو گرفته تا ساعت مچی پتک فلیپ همه و همه شرکت‌ها و برندهای مشهوری هستند که اقدام هر روز ساعت مچی شیکی را به بازار عرضه می‌کنند. ما قرار است در این مقاله به تاریخچه ساعت پتک فیلیپ بپردازیم و همچنین به سوالاتی از قبیل ساعت پتک فیلیپ ساخت کجاست پاسخ مناسبی ارائه دهیم؛ پس اگر شما هم جزوه خوره‌های جمع آوری اطلاعات در رابطه با برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ (patek philippe) و دیگر برندها هستید با ما در فروشگاه ساعت مچی شیکا همراه باشید چرا که قرار است این برند سازنده ساعت مچی به طور کلی برایتان تشریح کنیم.

این برند ساعت سازی را می‌توان یکی از بهترین و عالی‌ترین شرکت‌های تولید کننده ساعت مچی با هدف اشرافی‌گری در نظر گرفت؛ این موضوع یعنی این که ساعت‌های تولید شده توسط این برند اگر ساخت کارخانه اصلی برند باشد از قیمت بسیاری بالای برخوردار است و بیشتر جنبه اشرافیت دارد و افراد خاص از این ساعت‌ مچی‌ها استفاده می‌کنند. اگر بخواهیم این برند را توصیف کنیم این برند یکی عالی‌ترین برندها در زمینه تولید گران‌ ترین ساعت مچی‌ های دنیا است. به نوعی می‌توان گفت یکی از خریداران همیشگی محصولات برند پتک فیلیپ کلسیونردار‌ها هستند؛ هر چند نباید از این گفته غافل بمانیم که به دلیل زیبایی عالی محصولات این برند عموم افراد از دیدن و داشتن محصولات این برند نهایت لذت را می‌برند.

معرفی برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ (patek philippe)

تاریخچه شرکت پتک فیلیپ

اولین جرقه‌های شکل گیری این برند بزرگ را می‌توان در زمانی دید که آنتونی پتک لهستانی که به شغل طراحی ساعت مشغول بود اقدام به مهاجرت به کشور سوئیس کرد. او پس از ترک لهستان به شهر زنو سوئیس مهاجرت کرد. آنتونی در این شهر ابتدا با همکاری دوست و همکار لهستانی خود به نام فراچس زاپک اقدام به فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ساعت مچی کرد؛ پس از چندین سال همکاری این دو همکار از یک دیگر جدا شدند. پس از این جدایی این دو فرد به کمپانی آدرین فیلیپ که گروه ساعت سازی فرانسوی بود اضافه شدند و پس از این همکاری با این برند، نام برند به پتک فیلیپ تغییر یافت. این کمپانی با تمام مالکیت‌هایش در سال 1932 به شخصی به نام چالز استر و پالز ژان واگذار شد که تا به حال برند پتک فیلیپ در اختیار این خانواده قرار دارد.

تاریخچه شرکت پتک فیلیپ

این برند چه ساعت‌هایی تولید می‌کند؟

همان طور که در مقدمه این مقاله عنوان شد این برند در حال حاضر یکی از برندهای تولید کننده ساعت‌های مچی اشرافی است. به طوری که می‌توان گفت برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ ساعت مچی ارزان قیمتی ندارد و همه محصولات خود را با بالاترین قیمت و مناسب‌ترین کیفیت وارد بازار می‌کند. در ادامه این مقاله از فروشگاه ساعت مچی شیکا به بررسی دقیق ساعت‌های تولید شده توسط این کمپانی بزرگ خواهیم پرداخت.

ساعت های برند پتک فلیپ

پیچیده‌ترین ساعت مچی دنیا کار کیه؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این برند علاوه بر تولید ساعت‌های اشرافی ساعت‌های دیگری نیز تولید می‌کند و آن هم ساعت‌های پیچیده‌ است به نوعی که می‌توان ساعت‌های تولید شده توسط برند پتک فیلیپ را جزو پیچیده‌ترین ساعت‌های مچی موجود در دنیا در نظر گرفت. البته ناگفته نماند که این ساعت مچی‌ها علاوه بر زیبایی ویژگی دیگر نیز دارند و آن هم زیبایی و ظرافت به کار رفته در طراحی و ساخت آن است.

این ساعت‌های اتوماتیک با چنان پیچیدگی طراحی و ساخته شده است که می‌توان گفت در طراحی آن‌ها از گونه‌ای مهندسی خاص استفاده شده است. نکته مهم و البته قابل گفتن آن که این برند تمام قطعات و لوازم مورد نیاز خود را خودش طراحی و می‌سازد و این را می‌توان یکی از برترین نقاط قوت این برند در نظر گرفت. این مقاله هنوز به انتها نرسیده و ما هنوز به سوال اصلی ساعت پتک فیلیپ ساخت کجاست پاسخ مشخصی ندادیم پیشنهاد می‌کنم هنوز همراه ما باشید.

پیچیده‌ترین ساعت مچی دنیا

وقتی از اشرافیت و خاص بودن حرف به میان می‌آید؛ پتک فیلیپ و دیگر هیچ!

همان طور که گفته شده این برند کار اصلی‌اش طراحی و ساخت ساعت‌های مچی حرفه‌ای و اشرافی است به نوعی که می‌توان گفت اشرافی‌تر از این برند برند دیگری نیست. به عنوان مثال می‌توان گفت یکی از گرانترین ساعت مچی‌های برند پتک فیلیپ ساعت پتک فیلیپ نگین دار است دلیل آن را هم در جنس بدنه و همچنین نوع نگین‌های به کار رفته در این ساعت مچی باید جستجو کرد. پس اگر قصد خرید ساعتی اشرافی دارید نیازی نیست به برند دیگری سر بزنید یک راست محصول مورد نظر خود را از برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ بخرید. البته نمونه‌های فول کپی از این محصول وجود دارد که شما با پرداخت هزینه ناچیزی می‌‌تواند آن را تهیه نمایید.

ساعت اشرافی پتک فلیپ

گرانترین ساعت پتک فیلیپ کدام است؟

همان طور که در سرتاسر این مقاله گفته شد این برند یکی از اصلی‌ترین برندهایی است که پای ثابت گرانترین ساعت های جهان است. یکی از عجیب‌ترین قیمت‌هایی که ساعت مچی این برند داشته است ساعت مچی اسکای مون پتک فیلیپ (Patek Philippe Sky Moon Tourbillon) این ساعت مچی با قیمتی بالغ بر 1.5 میلیون دلار (چیزی حدود 18 میلیارد تومان) گران‌ترین ساعت مچی تولید شده توسط این برند نام گرفته است. یکی از ویژگی‌های خاص این ساعت مچی را می‌توان حالت شب آن دانست. این ساعت مچی در شب صفحه نمایشش به صورت آسمان شب می‌شود با چندین ستاره در آسمان؛ زیبا نیست؟ البته نا گفته نماند که این ساعت مچی امکانات و تنظیمات داخلی خاصی دارد که برای تنظیم آن نیاز به دفترچه راهنمای خواهد بود.

گرانترین ساعت پتک فیلیپ

می‌دانید از چه آلیاژی برای ساخت موتور ساعت پتک فیلیپ استفاده می‌شود؟

آلیاژهای مورد استفاده در ساعت مچی

خرید ساعت پتک فیلیپ

حال که تا اینجای مقاله آمده‌اید احتمالا اصلی‌ترین سوالاتان این خواهد بود که این ساعت‌های مچی گران قیمت را باید از کجا تهیه نماییم. از آنجایی که این ساعت‌ مچی‌ها قیمت بسیار گرانی دارند شاید به سختی بتوان نوع اصل ساعت مچی‌های این برند را پیدا کرد. اما اگر تنها به دنبال خرید محصولات فول کپی از این برند هستید می‌توانید سری به قسمت ساعت مچی پتک فیلیپ فروشگاه شیکا بزنید و از میان مدل‌های مختلف مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نمایندگی رسمی ساعت پتک فیلیپ در تهران

همان طور که مطلع هستید به دلیل قیمت بالای این محصولات و لاکچری به حساب آمدن ساعت مچی‌های این برند، اجازه ورود رسمی ساعت‌های برند پتک فیلیپ در ایران وجود ندارد به همین دلیل شما نمایندگی رسمی ساعت پتک فیلیپ در ایران را مشاهده نخواهید کرد. تمام موارد موجود در ایران فول کپی از ساعت‌های مچی این برند هستند که توسط کمپانی وبرندهای دیگر طراحی و تولید شده‌اند. برای خرید ساعت مچی پتک فیلیپ هم کافیه است سری به قسمت فروشگاه ساعت مچی شیکا بزنید و با انواع و اقسام مدل‌های این برند آشنا شوید و مدل مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد.

نمایندگی رسمی پتک فلیپ در تهران

سایت پتک فیلیپ

هر کمپانی و برندی با توجه به سیاست‌های داخلی خود اقدام به راه اندازی سایت برای ارائه و یا فروش محصولات خود می‌کند؛ برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ نیز از این قافله عقب نیفتاده است و با راه اندازی سایت محصولات خود را در اختیار عموم مردم قرار داده است اگر می‌خواهید از محصولات این برند اشرافی آگاهی داشته باشید کافی است به آدرس https://www.patek.com/ مراجعه نمایید تا با انبوهی از بهترین و عالی‌ترین ساعت‌های مچی موجود تولید شده توسط این برند آشنا شوید.

[select-faq faq_id=’6241′]

2 دیدگاه در “معرفی برند تولید کننده ساعت مچی پتک فیلیپ (patek philippe) + معرفی سایت شرکت

  1. احساس رضایی گفت:

    به نظرم ساعت‌های این برند یکی از گرون‌ترین ساعت‌هاس. بعضی قیمت‌ها رو نگاه می‌کنی برگی به آدمی نمی‌مونه. واقعا کسی هم این ساعت‌ها رو می‌خره؟

    1. اره چرا ساعت‌های گرونی داره برند پتک فیلیپ، البته نباید از کیفیت این ساعت‌ها هم غافل شیم. اره خریدن هم میخرن البته اون‌هایی که خیلی پولدارن 😀

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *